Wymęczone zwycięstwo – rocznik 2010 !

W dniu 10 lutego zespół rocznika 2010 o godz. 18.00 rozegrał spotkanie z Polską Szkołą Futbolu w ramach rozgrywek KIDS SOCCER LEAGUE.

Po 60 minutach drużyna prowadzona przez trenera Chojnackiego zwyciężyła 6:5

Wyniki mógł być inny, rocznik 2010 prowadził 3:0, następnie 6:2 lecz brak konsekwencji doprowadziło do straty wypracowanej przewagi. Warto podkreślić, że trener Piotr wystawił dwiema 5-tki,  każda z nich grała jedną kwartę na zmianę więc każdy zawodnik zagrał równą ilość minut.

W spotkaniu skutecznością imponował Antek Chodnicki zdobywca 4 trafień. Po jednym trafieniu dorzucili Natan Brynkiewicz oraz Kuba Barcikowski.

Pomeczowy komentarz trenera Chojnackiego:

,, Prowadziliśmy grę, cały mecz wyniki był dla nas korzystny to cieszy. Na minus na pewno straty wypracowanego prowadzenia. Prowadziliśmy 3:0, następnie 6:2 – mecz zakończył się wynikiem 6:5 więc było nerwowo. Drużynie gratuluję zwycięstwa, przeciwnikom dziękuje za sportową rywalizację oraz postawienie trudnych warunków mojemu zespołowi”