Terminarze runda wiosenna – roczniki 2005,2006,2007 !

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rundy wiosennej poszczególnych roczników reprezentujących nasz klub.

 

Rocznik 2005

1.LKS Rotavia Nieporęt & GKP 2005 14-15.04.2018r.

2. APJD SPORT & GKP 2005 21-22.04.2018r.

3. GKP 2005 & FCG PLAYMAKER 28.04.2018r. godz. 10.00 ul. Kołowa 18

4.UKS ORŁY II ZIELONKA & GKP 2005 05-06.05.2018r.

5. GKP 2005 & RKS Mazur II Radzymin 12.05.2018r. godz. 10.00 ul. Kołowa 18

6. GKP 2005 & LKS Rotavia Nieporęt 19.05.2018r. godz. 10.00 ul. Kołowa 18

7. GKP 2005 & APJD SPORT 26.05.2018r. godz. 10.00 ul. Kołowa 18

8. FCG PLAYMAKER & GKP 2005 2-3.06.2018r.

9. GKP 2005 & UKS ORŁY II ZIELONKA 09.06.2008r. godz. 10.00 ul. Kołowa 18

10. RKS Mazur II Radzymin & GKP 2005 16-17.06.2018r.

http://mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24277/

 

Rocznik 2006

1.UKS SARMA WOLA & GKP 2006 14-15.04.2018r.

2. GKP 2006 & SP POLONEZ WARSZAWA 22.04.2018r. godz. 10.00 ul.Kołowa 18

3.UKS FOOTBALL ACADEMY & GKP 2006 28-29.04.2018r.

4.GKP 2006 & KS WARSZAWSKA APN 06.05.2018r. godz. 10.00 ul.Kołowa 18

5.UKS ASzWoj Rembertów & GKP 2006 12-13.05.2018r.

6.GKP 2006 & UKS SARMA WOLA 20.05.2018r. godz. 10.00 ul.Kołowa 18

7.SP POLONEZ WARSZAWA & GKP 2006 26-27.05.2018r.

8. GKP 2006 & UKS FOOTBALL ACADEMY 03.06.2018r. godz. 10.00 ul.Kołowa 18

9. KS WARSZAWSKA APN & GKP 2006 09-10.06.2018r.

10. GKP 2006 & UKS ASzWoj Rembertów 17.06.2018r. godz. 10.00 ul.Kołowa 18

http://mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24237/

 

Rocznik 2007

1.WRKS Olimpia Warszawa & GKP 2007 14-15.04.2018r.

2.GKP 2007 & UKS Junak Warszawa 21.04.2018r. godz. 17.00 ul. Kołowa 18

3.UKS ŻAGLE WARSZAWA & GKP 2007 28-29.04.2018r.

4.GKP 2007 & GKS Świt Warszawa 05.05.2018r. godz. 17.00 ul.Kołowa 18

5. UKS Ołtarzew & GKP 2007 12-13.05.2018r.

6. GKP 2007 & WRKS Olimpia Warszawa 19.05.2018r. godz. 17.00 ul. Kołowa 18

7. UKS Junak Warszawa & GKP 2007 26-27.05.2018r.

8. GKP 2007 & UKS ŻAGLE WARSZAWA 02.06.2018r. godz. 17.00 ul. Kołowa 18

9. GKS Świt Warszawa & GKP 2007 09-10.06.2018r.

10. GKP 2007 & UKS Ołtarzew 16.06.2018r. godz. 17.00 ul. Kołowa 18

http://mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=24314/

Kolejne roczniki ( 2008,2009,2010 ) zostaną udostępnione w późniejszym terminie, po opublikowaniu przez MZPN.