Przygotowania do sezonu #1

Gminny Klub Piłkarski  Stadion Klubu

Po krótkiej przerwie wracamy z pierwszym raportem z przedsezonowych przygotowań naszego zespołu.

20.07.2019

Victoria Zerzeń 0:2 GKP Targówek (mecz przerwany w 40 minucie)

W pierwszym meczu sparingowym zmierzyliśmy się z drużyną Victorii Zerzeń. Spotkanie rozpoczęliśmy w eksperymentalnym składzie, na boisku szansę dostało kilku zawodników testowanych.

Mecz dosyć szybko pokazał, że obie drużyny są na wczesnym etapie przygotowań, jednak to my przejęliśmy inicjatywę. Niestety po przypadkowym faulu w 40 minucie spotkania na boisko wszedł trener drużyny Victorii i poprosił zawodników o opuszczenie placu gry.

Pozostały czas wykorzystaliśmy na przeprowadzenie jednostki treningowej.

27.07.2019

Rządza Załubice 1:2 GKP Targówek

Kolejnym rywalem w przedsezonowych zmaganiach była występująca klasę wyżej Rządza Załubice.

Od początku spotkania prowadziliśmy grę spychając przeciwnika do obrony i gry z kontrataku. Niestety mimo wielu sytuacji zawodziła trochę skuteczność pod bramką.

Na prowadzenie wyprowadził nas Witek Majewski, uderzając piłkę w krótki róg bramki. Niestety kolejne minuty spotkania nie przyniosły nam kolejnych goli.

To Rządza w zamieszaniu w polu karnym po jednym ze stałych fragmentów zdobywa gola. Piłkę do własnej bramki kieruje jeden z naszych zawodników i ze spokojnego wyniku musimy gonić zwycięstwo. Pomimo przewagi i świetnych sytuacji wynik spotkania ustalił dopiero pod koniec spotkania jeden z zawodników testowanych, spokojnie pokonując bramkarza uderzeniem z 16 metra.

Renowacja boiska na Targówku

W najbliższym okresie prowadzone będą prace konserwacyjne na boisku GKP przy ulicy Kołowej 18. Wszystkim zależy aby murawie przywrócić dawny blask. Z tego względu od 25 lipca oba boiska są nieczynne. Zespół trenuje we wtorki i czwartki w godzinach 19:15-20:15 na obiektach AWF w Warszawie. Powrót na Kołową planowany jest na mecz charytatywny z Nadnarwianką Pułtusk- 10 sierpnia o godzinie 15:00. Więcej informacji już wkrótce!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!