Porażka mimo prowadzenia – rocznik 2006 !

W dniu 30 września rocznik 2006 podejmował na swoich obiektach rywali z Rembertowa. Po zaciętym meczu i prowadzeniu podopiecznych trenera Roskosza do przerwy 4:2, spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych 4:5.

GKP Targówek – ASzWoj Rembertów 4:5 ( 4:2 )

Bramki: Kordulewski, Michalik, Cwyl, Trojanowski

W spotkaniu wystąpili:

Kobus 2007, Wołczak, Biegaj, Blasiński, Gluza, Cwyl, Chodnicki 2007, Wawryk, Trojanowski, Kordulewski 2007, Michalik 2007, Zacharek, Suchara, Niewiadomski, Małek 2007, Baran

Pomeczowa opinia trenera Roskosza:

” Duża część spotkania prowadziliśmy grę, zawodnicy próbowali kombinacyjnych akcji. Dużo walki, mnóstwo podań, gra na małej przestrzeni. Do przerwy prowadziliśmy 4:2. Niestety po przerwie do głosu doszli rodzice gości, którzy używając niecenzuralnych słów komentowali pracę sędziego i naszych zawodników. Szybko z trenerem gości zareagowaliśmy ale trochę to nas przygasiło. ASzWoj nie miał wielu sytuacji ale wykorzystał je i strzelił 3 bramki w drugiej połowie. Moi zawodnicy próbowali wjechać z piłką do bramki, każdy chciał sam rozstrzygnąć losy spotkania. Skończyło się 4:5. Uważam, że spotkanie mogło się podobać. Gratuluje drużynie gości oraz ich opiekunowi zwycięstwa. ”

Całej drużynie rocznika 2006 dziękujemy za walkę oraz oddane ,,serducho” w tym spotkaniu !