Pokazali charakter – zwycięstwo rocznika 2010 !

Pokazali charakter - zwycięstwo rocznika 2010 ! 3

W miniony weekend zespół rocznika 2010 rozegrał kolejne spotkanie w zimowej lidze Soccer Kids.

W dniu 2 grudnia zespół prowadzony przez trenera Kostrzanowskiego podejmował na Soccer Arenie rówieśników z AP Wilki.

Po 4 kwartach nasza ekipa okazała się lepsza od przeciwników i zwyciężyła 7:4

Wynik końcowy, nie oddaje przebiegu spotkania. Początek spotkania nie ułożył się dla naszej drużyny dobrze. Przegrywaliśmy 0:2 i to zespół AP Wilków dominował w tej fazie meczu. Mimo, straconych dwóch bramek, rocznik 2010 pokazał wielki CHARAKTER i konsekwentnie wykonywał zalecenia trenera Kostrzanowskiego oraz elementy wypracowane na treningach – co bardzo cieszy.

GKP 2010 7:4 AP Wilki 2010

Strzelcy:
Jakub Barcikowski x2
Franciszek Kulik x2
Chodnicki Antoni x2
Kostrzanowski Dominik

Zawodnicy  którzy wystąpili w meczu:
Rachwalski B. , Przeździecki J., Dominik K., Chodnicki A., Brynkiewicz N., Barcikowski J., Senda D., Kulik F., Szymalski M.

Po spotkaniu poprosiliśmy o krótkie podsumowanie trenera Kostrzanowskiego:

” Na początku mecz nie układał się pod nasze dyktando. Przeciwnik lepiej rozpoczął spotkanie i zdobył dwie bramki. Determinacja moich zawodników była bardzo widoczna co pokazały dwie strzelone bramki dające remis w tym spotkaniu. Po kilku wskazówkach w przerwach zawodnicy podkręcili tempo spotkania i kolejno strzelali bramki co dawało satysfakcjonujący rezultat. Cieszy wynik, skuteczność oraz realizacja założeń nakreślonych przed spotkaniem. Na wyróżnienie zasługują – nasz bramkarz Bartosz który tego dnia był świetnie dysponowany oraz Jakub Barcikowski który napędzał naszego akcje w ofensywie. ”

Wielkie brawa i gratulacje dla zawodników oraz sztabu szkoleniowego !

Panowie tak trzymać !