Klubokawiarnia

 

Jeśli lubisz domowe jedzenie, szukasz miejsca na spotkanie z przyjaciółmi i rodziną, chcesz zorganizować chrzciny, komunię, przyjęcie weselne, spotkanie integracyjne firmy czy urodziny zajrzyj do Restauracji u Piłkarzy!

Restauracja mieści się przy ul. Kołowej 18 w Warszawie na terenie Gminnego Kubu Piłkarskiego Targówek. Do Państwa dyspozycji mamy dwie sale oraz ogródek restauracyjny. Mała sala mieści do 35 osób, zaś duża do 65 osób.

W ofercie posiadamy menu na imprezy okolicznościowe organizowane w naszej Restauracji lub catering z dostawą. Każde menu układamy zgodnie z preferencjami naszych Klientów.

Do imprez organizowanych w naszym lokalu dobieramy ozdoby i kwiaty w ulubionych kolorach Organizatorów. Codziennie oferujemy Państwu inne pyszne danie dnia.

Coś dla fanów piłki nożnej!

Serdecznie zapraszamy na transmisję meczów piłkarskich! Przy pysznych przekąskach można kibicować swoim drużynom w miłej kameralnej atmosferze.

Zaufało nam już wielu mieszkańców Targówka i okolic, firm oraz stowarzyszeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Wszelkich informacji udzielamy w naszym biurze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Kontakt:

Telefon: 534-293-597 | 22 678-90-12

E-mail: restauracjaupilkarzy@tlen.pl

www.upilkarzy.pl

facebook: https://web.facebook.com/restauracjaupilkarzygkp

Serdecznie zapraszamy!