Nasi rywale cz. 1

Rusza liga - 14-15.04.2018r. ! 1

W krótkiej serii wpisów przedstawimy sylwetki klubów, z którymi przyjdzie nam rywalizować w rozgrywkach ligowych.

W tym sezonie nasza grupa liczy 13 zespołów. Trzeba jednak brać pod uwagę, że do rozgrywek zostały zgłoszone dwie drużyny Marymontu.

UKS Talent Warszawa

Drużyna założona w 2013 roku. Nasz lokalny rywal swoje spotkania rozgrywa najczęściej na obiekcie OSiR Targówek przy ulicy Blokowej.

W klubie prowadzone są zajęcia przede wszystkim dla zespołów młodzieżowych. Tegoroczny sezon będą debiutem drużyny w rozgrywkach.

W zeszłorocznej edycji okręgowego Pucharu Polski Talent wystawił drużynę, która w pierwszej rundzie wyeliminowała UKS Siekierki. W kolejnej rundzie zostali wyeliminowani przez Olimpię Warszawa.

Więcej informacji o zespole: http://warszawa.talent.waw.pl/

UKS Kamionek Warszawa

Klub z którym wielokrotnie przyszło nam rywalizować w rozgrywkach ligowych. Zeszły sezon zespół ten spędził w grupie 1 warszawskiej klasy B. Sezon można zaliczyć do udanych, Kamionek zajął 3 miejsce. Do upragnionego awansu zabrakło 8 punktów.

Poprzednie ligowe spotkanie pomiędzy GKP Targówek a Kamionkiem zakończyło się zwycięstwem zespołu UKS 1:0. Liczymy, że w tym sezonie to my wyjdziemy zwycięsko z tego pojedynku.

Więcej informacji o zespole: https://pl-pl.facebook.com/ukskamionek/

UKS ASzWoj Rembertów

Kolejny sezon wspólnej rywalizacji. Do tej pory to GKP wygrywał większość pojedynków i mamy nadzieję, że to się nie zmieni.

ASzWoj jest zespołem, który nie boi się twardej i męskiej walki. Jeżeli patrzeć pod względem waleczności i zaangażowania drużyna ta zawsze mogłaby aspirować do walki o awans. Jedna z nielicznych drużyn, które zatrzymały w zeszłym sezonie ekipę KTS Weszło.

Więcej informacji o zespole: https://pl-pl.facebook.com/UKS-AON-Rembert%C3%B3w-934050570043886/

Amigos Warszawa

Jeśli szukamy najbardziej doświadczonego zespołu w rozgrywkach to Amigos będzie jednym z faworytów. Trudny przeciwnik, który nigdy nie odstawia nogi.

Drużyna swoje domowe spotkania rozgrywa w Sulejówku, może to być jedyna okazja do wyjazdu poza Warszawę w tym sezonie.

Więcej informacji o zespole: https://pl-pl.facebook.com/AmigosWarszawaOfficial/


Jeśli szukasz składu naszej ligi pod tym adresem: http://gkptargowek.pl/znamy-naszych-ligowych-rywali/ opisaliśmy z kim przyjdzie nam się zmierzyć w sezonie 2019/2020.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*