Mecz o życie 2: GKP Targówek – Nadnarwianka Pułtusk

Już w najbliższą sobotę 10 sierpnia o godzinie 15:00 nasi zawodnicy zmierzą się w meczu towarzyskim z zespołem Nadnarwianki Pułtusk.

Będzie to mecz niezwykły, na boisku przy ulicy Kołowej 18 staniemy naprzeciwko drużyny, której na co dzień przyjdzie rozgrywać swoje mecze na poziomie IV ligi. To wyjątkowe spotkanie będzie uwiecznieniem 18 lat przyjaźni między Targówkiem i Pułtuskiem.

Tak wielkie wydarzenie jest też specjalną okazją do pomocy dla naszego przyjaciela.

Marcin „Mikser” od 2017 roku walczy z nowotworem trzustki i potrzebuje naszej pomocy. Z historią Marcina możecie zapoznać się tutaj: https://www.facebook.com/donate/256976555172143/1012563252274781/

Poprzednie wydarzenie zakończyło się ogromnym sukcesem. Mecz o życie, spotkanie z zespołem KTS Weszło, pokazało jak wielki potencjał ukrywa się wśród kibiców i sympatyków GKP Targówek. Na spotkanie udało się sprzedać ponad 400 biletów, zebrano ponad 2700 złotych na pomoc dla „Miksera”! Nie można zapomnieć o podziękowaniach dla naszych kolegów z Pułtuska, którzy wsparli nas wówczas w liczbie 40 osób ale także zawodników i działaczy KTS Weszło, sędziów spotkania oraz wszystkim kibiców, którzy przekazali datki na rzecz Marcina. Dziękujemy!

Bilety na mecz będą sprzedawane w dniu spotkania, koszt: 5PLN. Cały dochód zostanie przekazany na leczenie „Miksera”. Zapraszamy!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*