Happy End – zwycięstwo rocznika 2008 !

W dniu 22 października zespół rocznika 2008 zmierzył się z drużyną A2R Warszawa.

Po bardzo zaciętym  i wyrównanym pojedynku, zawodnicy prowadzeni przez trenera Michała Godłozę zwyciężyli 5:4.

Spotkanie na korzyść naszej drużyny rozstrzygnęło się dopiero w 4 kwarcie w której zdobyliśmy dwie bramki nie tracąc żadnej.

Trener Michał nie krył zadowolenia po zwycięstwie w takim stylu:

„Nie ważne jak się zaczyna,ważne jak się kończy. W każdej kwarcie graliśmy coraz lepiej . Najważniejsze że chłopcy wypracowują sobie sytuację i nie boją się grać od bramki mimo presji przeciwnika. Brawa dla moich zawodników ”

GKP TARGÓWEK 2008 – A2R 5:4 (1:1,1:1,1:2,2:0)

Bramki dla GKP: 2×Czerwiński, 2×Sibielski i 1×Wardzyński

Grali: Miedźwiedź -Górski,Pytel,Wardzyński (Purzycki),Sibielski (A . Kosiński ),D. Kosiński (Czerwiński) ,Kredowski (Mikołajczyk )

” Bandzie ” rocznika 2008 składamy gratulację i dziękujemy za charakter oraz walkę do końca !