1 czerwca – Dzień Dziecka na Kołowej !

1 czerwca - Dzień Dziecka na Kołowej ! 1

Dzień Dziecka 1 czerwca ( czwartek )

Program festynu z okazji Dnia Dziecka „  RADOŚĆ,SPORT, BEZPIECZEŃSTWO”

Część sportowa

Turniej Piłki Nożnej  rocznika 2008 o Puchar Prezesa RSM Praga Andrzeja PÓŁROLNICZAKAGodz.: 9.00 – 13.30

Część artystyczna- SCENA

14.00 – 14.15Pokaz działań antyterrorystycznych COLLEGIUM CIVITAS prelekcja na temat  „ Bezpieczne dziecko

14.15 – 14.30Występ dzieci z „Tęczowego Przedszkola”z ul. Motyckiej 17z przedstawieniem pt. „Maciuś Uśmiechalski” – z którym Przedszkole wygrało tegoroczny Przegląd Teatrów Przedszkolnych pt. „ Magiczna konwalia”.

14.30 – 14.45 Licytacja sprzętu na rzecz GKP Targówek

14.45 – 14.48Występ taneczny dzieci ze SP 28 pod kierownictwem p. Marzeny Góreckiej  do piosenki Alvaro Soler – El MismoSol

14.48 – 14.50 Piosenka „Wcale, wcale doskonale” zespołu Fasolki w wykonaniu dzieci ze szkoły Nr

28 pod kierunkiem Pani Marzeny Góreckiej

14.50 – 14.55Występ taneczny dzieci ze SP 28 pod kierownictwem p.Marzeny Góreckiej  do piosenki Alvaro Soler – Sofia

14.55 – 15.05Konkurs wiedzy o Targówku z nagrodami

15.05 – 15.15 Pokaz samoobrony w wykonaniu   Pań

15.15 – 15.25Licytacja sprzętu na rzecz GKP Targówek

15.25 – 15.35Prezentacja – Pierwsza pomoc przedmedyczna

15.35 – 15.50     Fragment przedstawienia Teatralnego pt: „Alicja w Krainie Czarów” w wykonaniu

dzieci Teatru Raj ze Świetlicy „Pod Aniołem”przy Parafii Św. Marka Ewangelisty w

Warszawie pod kierownictwem Pani Teresy Tymosiewicz – Muszel.

15.50 – 16.00Konkurs” MAM TALENT” – zapraszamy  chętne dzieci z pod sceny by zaprezentowały

swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie i inne……. Czekają nagrody J

16.00 – 16.15Pokaz sztuk walki i samoobrony w wykonaniu sekcji Stowarzyszenia „ SMOK”

16.15 – 16.18 Występ Dominiki Łabuzz Klubu „Nasz Klub”w utworze „Naiwność”„Johana

FriedrichaBurgmuller, oraz w utworze „Gaik”:  Witolda Lutosławskiego

16.18 – 16.20WystępKrzysztofa Byszewskiego  i z Klubu Nasz Klub „Pochmurne Niebo”: Ernst Toch, – Wariacje na temat „Jedzie  pociąg z daleka” – Krystyna Druszkiewiczowa.A następnie dzieci wykonają dwa utwory w duecie pt: „Scherzo” – AntoniegoDiabelli Oraz „ Blues” – MatyasaSiebera

16.20 – 16.30 Licytacja sprzętu na rzecz GKP Targówek

16.30 – 16.35Taniec Kowbojski „CottonEye Joe” Zumba w wykonaniu dzieci z Klubu Pinokio pod    kierunkiem Pani

16.35 – 16.43„Konkurs Sąsiedzki”  prowadzące Panie z Klubu Nasz Klub

16.43 – 16.45Występ baletowy dzieci z Klubu Pinokio w piosence „Magiczne Marionetki”

16.45 – 17.00ZAPAŚNICY UKS ZDROWY TARGÓWEK

17.00 – 17.10OFICJALNE POWITANIE GOŚCI

17.10 – 17.20Występy taneczne dzieci z Klubu Nasz Klub pod kierownictwem Pani Joanny Pitak

17.20- 17.30Zespół gitarowy – wokalny Radosne Smyki Muzyki pod kierunkiem Pani Małgorzaty

Wojciuk  z Klubu Kołatkaw występie pt”: „ Już mi niosą świadectwo”

Około 17.30   PRZEWIDZIANE SKOKI SPADOCHRONIARZY

17.30 – 17.33„Tato już lato” piosenka zespołu Fasolki w wykonaniu dzieci z Klubu Pinokio

17.33 – 17.36” A ja wolę moją mamę „ piosenkę Majki Jeżowskiej wykonają dzieci z Klubu Pinokio

 

17.36 – 17.40 Występ taneczny ALEXIA DANCE STUDIO do piosenki Ain’tyour mama Jennifer Lopez

17.40 – 17.45  Występ Oli Wujkowskiejz Alexia Dance Studio w utworze „ Happier” śpiewa Ed Sheeran

17.45 – 17.50Ponownie grupa taneczna Alexia Dance Studio w utworze „Dream”  wyk.NUAGES

17.50–18.00Pokaz sekcji karate w wykonaniu dzieci z Klubu Nasz Klub pod kierunkiem SENSEI Marzeny Waledy

18.00 – 18.05Pokaz taneczny pt: „Królowe mórz” w wykonaniu formacji tanecznej Alexia Dance Studio

18.05 – 18.10Występ Oli Wiszniewskiej w piosence „Doll”

18.10 – 18.15Pokaz taneczny dzieci z Alexia Dance Studio w utworze „Maestro” HANSaZIMMERa

18.15 – 18.20Kolejny pokaz taneczny w wykonaniu grupy Alexia Dance Studio pt:

„Party”   BENNASI BROS I BASEMENT JAXX

18.20 – 18.25do piosenki JUSTINA TIMBERLAKE – CAN’T STOP THE FEELING zatańczą dzieci ze Szkoły Tańca

Alexia Dance Studio

18.30 – 19.00Występ zespołu WAWA BEND

Serdecznie zapraszamy !