Dwa mecze dwa remisy – rocznik 2007 !

W przeciągu kilku dni zespół rocznika 2007 rozegrał dwa mecze ligowe w ramach rozgrywek pod aspiracjami MZPN.

W dniu 19 października zespół trenera Wojteckiego podejmował przy Łazienkowskiej – Mistrza Polski Legię Warszawa.

Mecz zakończył się remisem 4:4,  mimo prowadzenia przez Legię 3:0

Legia 4:4 GKP 2007

Bramki:

Ćwik x2

Przybylski

Michalik

Wystąpili: Mikita, Przybylski, Warchoł, Michalik, Kordulewski, Głód, Magielewski, Ćwik, Chodnicki, Małek

Pomeczowa wypowiedź trenera Wojteckiego:

„Powinniśmy to wygrać. Legia na początku nas przycisnęła i przegraliśmy 3-0, ale od trzeciej kwarty my przyjęliśmy inicjatywę i postawiliśmy się gospodarzą. Żałuję, że nie wygraliśmy, a mieliśmy do tego kilka okazji. Mimo wszystko jestem zadowolony, to jednak Legia. Postawiliśmy im się, pokazaliśmy charakter,a to dla mnie najważniejsze. Dziękuje swoim zawodnikom”

Dwa dni później ( 21 października ) zespół rocznika 2007 rozegrał kolejny mecz ligowy. Tym razem podejmowali przy Kołowej zespół Przyszłości Włochy.

Po zaciętym pojedynku, złym początku spotkania i ciekawy spotkaniu – mecz zakończył się remisem 5:5

GKP 2007 5:5 Przyszłość Włochy 2007

Bramki:

Franek x3

Kordulewski

Ćwik

W spotkaniu wystąpili: Mikita, Przybylski, Warchoł, Michalik, Kordulewski, Głód, Magielewski, Ćwik, Chodnicki, Małek

Ocena pomeczowa trenera Daniela:

„Mecz przy Kołowej zaczął się nie na naszą korzyść. Trudne warunki atmosferyczne, śliska trawa i brak odpowiednich butów naszych zawodników nie sprzyjała na naszą korzyść. Pierwsze minuty znowu oddaliśmy przeciwnikowi co skutkowało utratą 2 bramek. Na szczęście nasza drużyna potrafi wyjść z największego dołka i pokazać swoje umiejętności! Szkoda, ze znowu mecz zakończył się remisem ale nie o to tutaj chodzi. Liczy się nasza gra, tworzenie sytuacji i kreatywność naszych zawodników. Moim zdaniem byliśmy lepszą drużyna ale nie zawsze lepsza drużyna musi wygrywać. Na zwycięstwa przyjdzie jeszcze czas!”